درباره‌ما

آی رسانه

آی رسانه زیرساخت مستقلی است که با هدف انتخاب رسانه به صورت هدفمند و معرفی انواع رسانه‌های محیطی به عموم متقاضیان در جهت تسهیل ارتباط بین رسانه‌داران و متقاضیان رسانه ایجاد گردیده‌است.

متقاضیان رسانه می‌توانند با استفاده از امکانات آی رسانه بهترین رسانه برای معرفی کسب و کار خود را شناسایی نمایند و با مقایسه‌ی رسانه‌ها بهترین انتخاب رسانه با کمترین بودجه را داشته باشند.

رسانه‌داران در آی رسانه می‌توانند رسانه‌های خود را به انبوه متقاضیانی که به آی رسانه مراجعه می‌کنند معرفی نمایند و بدین صورت قسمت زیادی از هزینه‌های بازاریابی و فروش رسانه‌ها به صورت خودکار در آی رسانه انجام می‌گردد.

همچنین مکان‌هایی که به صورت بالقوه دارای فضای مناسب برای تبلیغات محیطی می‌باشند با کمک آی رسانه شناسایی شده و بسترهای لازم برای انجام تبلیغات محیطی فراهم می‌گردد و سپس این رسانه‌ها به کسب و کارهایی که نیاز به انجام تبلیغات محیطی با اهداف تعیین شده دارند معرفی می‌گردند.

آی رسانه " كاوشگر هوشمند رسانه" است.

در آی رسانه افراد صاحب رسانه (فضاي مناسب براي تبليغ سايرين)، رسانه‌هاي خود را معرفي و در معرض ديد مخاطبان سايت قرار مي‌دهند.

افرادي كه صاحب كسب و كار هستند و نياز به انجام تبليغات براي معرفي محصول و برند خود دارند، مي‌توانند براساس شهر / استان ، موقعيت قرارگيري رسانه (پمپ بنزين/ ايستگاه مترو و ...) ، نوع رسانه (ويديو وال/بيلبورد...) و سایر فیلترهای موجود جستجو انجام دهند تا بتوانند بصورت هدفمند بهترین رسانه و کمپین تبلیغاتی خود را انتخاب نمایند.

فقط کافیست دقایقی را با ما باشید...

آی رسانه با کمک مشاوران و متخصصان حوزه‌ی تبلیغات، تبليغات محيطي را مقياس پذير مي‌كند تا كسب و كارهاي نوپا و دارای بودجه‌ی محدود بتوانند در معرفي محصولات و برند خود از تبليغات محيطي مناسب استفاده نمایند و خود را به مخاطبان هدف خود معرفی نمایند.

در آی رسانه ما معتقدیم که هر مکانی می‌تواند برای بخشی از کسب و کارها بهترین انتخاب برای معرفی و انجام تبلیغات باشد و به این دلیل شما می‌توانید با عرضه محل‌هاي مناسبي كه براي تبليغات سايرين در اختيار داريد كسب و درآمد كنيد يا از محل اين درآمد‌ها، با كمترين هزينه، تبليغات هدفمند و اثر بخشی را در ساير رسانه‌ها انجام دهید.